доставка вантажу з туреччини cargo

Доставка товару з Туреччини

Туреччина на сьогоднішній день дуже стрімко розвивається і є одним із найбільших торгівельних партнерів України. Наша компанія займається перевезенням товарів із Туреччини в Україну. Доставка вантажу з Туречини (Cargo) то є головна діяльність компанії. Ми транспортуємо такі товари з Європи – текстиль, шкіру, взуття, овочі, фрукти, олію та ще багато чого.

Вантажоперевезення з Туреччини в Україну

Фірма спроможна доставити вантаж автомобільним транспортом. Ми володіємо своїм автопарком машин різних марок. Вантажомісткість у них теж різна. Це дає змогу економити на логістиці, тому що ми використовуємо ту техніку, котра потрібна саме зараз. Усі знають що доставка товару з Туречини – справа не дешева. Та наша команда робить все можливе щоб знизити ціну на перевезення.

У середньому, доставка з Туреччини йде не менше 4 днів, а іноді й неділю. Ці цифри залежать від типу та габариту вантажу. Якщо фура повністю завантажена, то доставка може йти і дві неділі. Це викликано тим, що на кожному етапі є необхідність розвантажувати грузи, що забирає достатній проміжок часу. Але доставка товару (Карго) це пріоритет компанії і ми піклуємося, щоб він був цілий.

Ціни на послуги у компанії найнижчі, тому що логістика наладжена на вищому рівні. Це тому, що компанія має власний автопарк. Фірма виконує усі умови договорів в умовлений час. Є особливі умови вантажоперевезення (CARGO), котрі прописані в умовах договіра.

Компанія здійснює перевезення не тільки автотранспортом, але і авіа, ж/д та морськими видами. На кожен вид перевезень свій покупець. Комусь потрібно терміново, бо в нього швидко псується товар, а комусь не має різниці коли він прийде. Кожен вид вантажоперевезення (Україна) хороший по своєму.

Наша компанія надає послугу, яка допоможе вибрати потрібний саме вам вид доставки. Для того щоб получити консультацію по організаційним питанням, дзвоніть нашим менеджерам і вони пояснять усі хвилюючи вас питання. У компанії є послуга доставки збірних вантажів з Туреччини. Якщо ви не великий підприємець, то ця послуга саме для вас. Таку доставку здійснюють або морським транспортом, або автомобільним.