(Русский) авто доставка товаров из турции

Експедиція вантажів

Багато з нас вже звикли до того, що одним з основних постачальників товарів самого різного плану в країни СНД є Туреччина. Вигідно розташована, вона має прекрасну торгову інфраструктуру, ідеальний рівень цін, а також максимально зручні умови в’їзду та вивезення товару.

Навіщо необхідно експедирування вантажів?

З розпадом СРСР, торгівля турецькими товарами в лічені місяці набула масштабів, що перевищують національні для багатьох країн. У той час, така торгівля велася несанкціоновано, або ж дрібними приватними підприємцями, що здійснюють закупівлю, вивезення та реалізацію товарів самостійно. професійно експедирування вантажів з Туреччини ніхто не здійснював. Якими ризиками це оберталося для підприємців, знає багато хто. Розбій, рекет, митні побори – все це лише короткі тези, які не описують і частки тих проблем, з якими доводилося стикатися тодішнім «човників». Однак сьогодні торговельні відносини з турецькими компаніями придбали зовсім інший оборот, адже обсяги закупівель і продажів зросли в десятки разів, що диктує нові умови безпеки.

Компанія «Cargo» – надійне експедирування вантажів

Здійснити безпечне, надійне експедирування товарів з Туреччини допоможе компанія «Cargo», що надає подібні послуги крупному і середньому бізнесу вже тривалий час на повністю офіційному рівні. Заручившись нашою підтримкою, Ви заощадите кошти, які в звичайному варіанті підуть на самі «непередбачені витрати», а також збережете сам вантаж, будучи впевненими в його своєчасному попаданні на потрібний прилавок.

Втім, наша фірма працює не тільки в одному напрямку. Тут кожен клієнт може замовити висококваліфіковане експедирування товарів з України в найкоротші терміни. Наші менеджери і фахівці із задоволенням проконсультують щодо переліку надаються фірмою, і Ви переконаєтеся, що співпрацювати з нами вигідно як з матеріальної точки зору, так і з точки зору відсутності зайвих приводів для занепокоєння, що також важливо в успішному бізнесі.