(Русский) автомобильная доставка грузов из турции

Контейнерні перевезення

Товари з Туреччини користуються величезною популярністю в Росії і Україні, завдяки легкості доставки і високій якості. Саме турецька текстильна промисловість, а також сільськогосподарські товари займають лідируючі позиції в світі. Завдяки географічному положенню, країна змогла залучити безліч іноземних інвесторів, завдяки яким були відкриті заводи і фабрики, що виготовляють товари міжнародних брендів. Також, Туреччина – це головний постачальник будівельних матеріалів і сумішей.

«Cargo» – швидке перевезення контейнером

Контейнерні перевезення може здійснюватися різним типом транспорту, найчастіше морським і річковим, а також залізничним і автомобільним, рідше – повітряним. Розвантажувальні і сортувальні роботи виконуються на спеціальному контейнерному пункті.

Компанія «Cargo» здійснює контейнерні перевезення з Туреччини через основні порти. Якщо Вам необхідно перевезти вантаж швидко і без проблем, скористайтеся послугою морських контейнерних перевезень. Організація «Cargo» має величезний досвід роботи і зв’язки з підприємствами Туреччини, завдяки чому, здійснює комплексну транспортування – подача контейнера, оформлення вантажу, подача заяви про експорт, перевезення вантажу і його отримання в будь-якому зручному Вам пункті призначення. компанія Карго контейнерні перевезення з України в Туреччину , а також навпаки.

Одна з спеціалізацій нашої фірми – контейнерні перевезення. Для доставки вантажу використовуються контейнери різного типу – вентильовані, стандартні, реф-контейнери, танк-контейнери та інші.

Переваги контейнерних перевезень

  • Швидкість перевезення штучних вантажів. За допомогою контейнерів можна перевезти багато дрібних товарів (взуття, одяг) за один раз.
  • Зменшення часу розвантажувально-навантажувальних робіт.
  • Економія тари і кріплень для неї.
  • Можливість мультимодальной перевезення (наприклад, навантаження товару з вагона на вантажне авто).

Якщо Вам необхідні контейнерні перевезення з Туреччини (ціна залежить від складності транспортування), звертайтеся до представника компанії «Cargo» за контактним номером телефону. Фахівець зможе відповісти на всі Ваші питання, стосовно такого типу перевезень.