(Русский) авиа доставка товаров из турции в украину

Мультимодальні перевезення

Мультимодальне перевезення – це вид перевезення, яка здійснюється за одним договором, але виконується кількома видами транспорту, наприклад морським і повітряним. Компанією «Карго» здійснюються мультимодальні перевезення (ціна залежить від складності роботи) на територію України з Туреччини і навпаки.

«Cargo» – швидкі мультимодальні перевезення

Складаючи план транспортування, фахівці нашої фірми знаходять найбільш оптимальні маршрути, товар супроводжується єдиним дозволом.
Завдяки величезному досвіду роботу, фахівці фірми готові надати допомогу будь-якому клієнту, розробивши найбільш вигідний план, і мультимодальні перевезення до Туреччини стануть максимально швидкими.

Експерти організації готові запропонувати свою допомогу в транспортуванні різноманітного типу товару. Компанія виробляє ефективну і якісну доставку збірних вантажів і різноманітних вантажів. Крім цього, у нашої фірми є вельми зручна термінальна система, де можна зберігати Ваш вантаж на тимчасовому складі.

Що пропонує компанія «Cargo» своїм клієнтам?

  • Швидкі мультимодальні перевезення з України і в неї товару.
  • Дотримання правил завантаження, зберігання, транспортування, вивантаження товару.
  • Контролювання кількості, стан товару.
  • Фінансування податків, митних зборів.
  • Оформлення документів, які потрібні для безпроблемного транспортування вантажу за кордон / з неї.
  • Реєстрація вантажу в службі митниці.

Наша фірма здійснює транспортування по найбільш оптимальним маршрутам, за допомогою яких, кожен клієнт отримує замовлення в максимально короткий термін. Завдяки великому досвіду роботи і професіоналізму співробітників фірми, товар транспортується з дотриманням всіх правил безпеки.

Використовуючи ефективну комбінацію різного типу транспорту, ми здійснюємо і контролюємо мультимодальні транспортування, гарантуючи швидку доставку безпосередньо на склад клієнта.