(Русский) услуги доставки товаров из украины в турцию

Митне оформлення

Митне оформлення вантажів – процес, необхідний для успішного перетину кордону. Якщо вантаж зареєстрований пізно або неправильно, це загрожує безліччю негативних наслідків – вилучення або арешт товару, пред’явлення санкцій і штрафів. Саму реєстрацію неможливо провести без високого рівня знань в сфері валютного, податкового та митного права. Якщо у Вас недостатньо знань, найкраще здійснити митне оформлення в CARGO , співробітники якого знають всі секрети цієї операції.

Реєстрування товарів на митниці

Працівники компанії мають величезний досвід роботи в сфері оформлення вантажів, вони також щодня вивчають зміни в Законі України стосовно цього питання, які відбуваються дуже часто. Завдяки спільним зусиллям, митне оформлення вантажів здійснюється в цілковитій відповідності до чинного Закону України.

Компанія CARGO надає своїм клієнтам повний комплекс послуг, фахівці фірми здійснять процес оформлення ефективно і в найбільш короткий термін. Звернувшись в нашу організацію, Ви зможете зберегти свій дорогоцінний час і нерви. Зателефонувавши фахівця фірми, Ви зможете дізнатися вартість митного оформлення вантажу та інші подробиці процесу.

Процес реєстрування товару

  1. Проведення робіт з різними митними режимами.
  2. Розрахунок платежів.
  3. Реєстрація митних заяв.
  4. Підготовка документації при вивезенні та ввезенні вантажів.
  5. Оформлення дозволів і сертифікатів.
  6. Вибір ідеального варіанту митної реєстрації.
  7. Підбір коду товарів відповідно до української класифікації.
  8. Подача пакету документів фахівцям митниці.

Працівники компанії розкажуть про правила міжнародної торгівлі, завдяки чому, клієнти зможуть уникнути непередбачених витрат. CARGO – це якісне митне оформлення вантажів (ціна досить демократична) в найбільш короткий термін, професіоналізм працівників та виконання всіх зобов’язань.